Jdi na obsah Jdi na menu
 


V neděli poslední domácí zápas v kalendářním roce 2011

30. 11. 2011

Do konce roku 2011 sehrají muži A ještě 3 duely. Hned ten nejbližší, v neděli 4.12., bude poslední vystoupení před domácím publikem v tomto roce. Další 2 zápasy už budou výjezdy do Ostravy respektive Rožnova pod Radhoštěm.

Posledním soupeřem, kterého letos přivítáme na domácí palubovce, bude momentálně 5. tým druholigové tabulky - Retro Bulldogs Brno B. Tento zkušený mančaft, který se opírá o bývalé hráče extraligy, získal v posledních 3 zápasech plný počet bodů a vyhoupl se do horní poloviny tabulky. Mezi opory patří hlavně rekordman extraligy v počtu nasbíraných kanadských bodů Libor Schneider, dále Jan Kadlec a mladí střelci Radim Fila s Janem Huškem. Právě v neděli 4.12. však vyjíždí A-tým Bulldoků k zápasu extraligy na Chodov, takže se může stát, že například Schneidera v Karviné neuvidíme.

My máme po přestřelce v Přerově (12:16) co napravovat, hlavně v obranné činnosti celého týmu. Naopak tento výsledek by mohl na zápas nalákat právě Vás, diváky. Pro nás může být motivací výsledek Frýdku-Místku, který Bulldoky dokázal na jejich palubovce přehrát v poměru 6:3. Zápas se sice hraje v netradičním čase 12:30, ale věřím, že si někteří z Vás cestu na florbal najdou.

Poslední domácí zápas Z.F.K. AQM Petrovice v roce 2011 - neděle 4.12., 12:30 hod, hala Kovona Karviná - soupeř Retro Bulldogs Brno B