Jdi na obsah Jdi na menu
 


Představujeme soupeře můžu pro Czech Open 2013!

11. 8. 2013

 

Baar United (SUI)
Bohužel o týmu Baar United se mi moc informací najít nepodařilo. Stejně jako my se zúčastnili Czech Openu v ročníku 2011, kde vypadli ve fázi 1/64 final. Podle mě půjde o výběr švýcarských hráčů z nižších soutěží, tak uvidíme jak se s nimi popasujeme.

 

SK Pargauja (LAT)
Klub byl založen v roce 1999, především jako mládežnický klub. Kluci však dorostli a tak se naplno rozjela i mužská složka. I když v týmu hrají pouze místní hráči a tým má krátkou historii, v předchozích sezonách dosahoval povzbudivých výsledků a získával ocenění ve všech věkových skupinách. Jejich juniorský tým se stal dokonce 4x po sobě juniorským šampionem a jeho hráči reprezentovali Lotyšsko v kategorii U-19. V sezoně 2005/2006 se mužský tým poprvé podíval do nejvyšší soutěže v Lotyšsku. I když se mu podařilo získat hodně bodů, zachránit soutěž se mu nepodařilo. V loňské sezoně však přesvědčivě vyhrál druhou ligu a zajistil si tak možnost hrát znovu nejvyšší soutěž.

Tým Pargauja se naposledy zúčastnil turnaje Czech Open v roce 2011. Tohoto ročníku jsme se zúčastnili také a byl pro nás velmi úspěšný, to když jsme nešťastně ve fázi 1/16 final s týmem Rheintal Gators ze Švýcarska. Pargauja tehdy vypadla o kolo dřív, tedy ve fázi 1/32 final, když narazila na pražský Future a podlehla mu 4:5 po samostatných nájezdech.

Na letošní Czech Open se mančaft chystá v sestavě:
Ingus Dove
Emile Stromy
Andirs Erenbots
Paul Erenbots
Raivis Dove
Ilvars Holubice 
Ted Klaviniuss
Ralph Priedītis
Olaf Zvīnis
Girts Priedītis

Další informace o klubu naleznete na jeho internetových stránkách: http://www.skpargauja.lv/florbols/

 

FBC Kralupy nad Vltavou (CZE)
Tým oficiálně vznikl 1. června 2007 pod názvem FBC Kralupy n/V. V první sezoně 2007/2008 tým postoupil z prvního místa PH+SČ soutěže mužů divize A. V sezoně 2008/2009 tým nastupoval v PH+SČ přeboru, který jen těsně nedokázal udržet. Letos se opět vrací do PH+SČ soutěže mužů.

Díky úspěchu týmu a zvýšeného zájmu o florbal v Kralupech vznikl B-tým, který od sezony 2008/2009 nastupuje v PH+SČ soutěži mužů. Od sezony 2011/2012 vznikl v Kralupech tým starších žáků, který ve své první sezoně obsadil skvělé 4. místo.

Další rozmach klubu znamenal ročník 2012/2013, do kterého se ke stávajícím kategoriím přidali muži C, dorost a ženy s juniorkami. Dorostenci hned ve své úvodní sezoně dokázali postoupit do 2. ligy. V aktuálním ročníku 2013/2014 klub rozšířil týmové portfolio o juniory a mladší žáky.

Další informace o klubu naleznete na jeho internetových stránkách:
http://www.fbckralupy.cz/