Jdi na obsah Jdi na menu
 


Již ve čtvrtek začíná Czech Open 2013 i s našimi muži!

12. 8. 2013

Trošku netradičně až po představení našich soupeřů, si pojďme představit také náš mančaft. Ten se na Czech Open chystá opět po dvou letech. Poslední účast v roce 2011 dopadla z naší strany velice dobře. Ve skupině B20 nás tehdy čekaly čerstvě extraligové Otrokovice, polský MSS Uniqueteam Nowy Targ a švýcarské Lausanne UC Unihockey.

Po vysoké prohře s Otrokovicemi 1:7, nás ve stejný den čekal Nowy Targ a zápas jsme s přehledem zvládli po výhře 6:2. O tom, kdo postoupí z druhého místa rozhodlo utkání s Lausanne. Po vyrovnaném boji skončil zápas 2:2 a díky více vstřeleným brankám jsme z druhého placu postupovali my.

Ve fázi 1/64 final na nás čekal tým z Norska, Haugerud IB, který jsme velmi šťastně porazili 5:4, když jsme většinu zápasu prohrávali. V další fázi na nás čekala Olomouc.  Tu jsme za velké podpory hráčů Lausanne porazili jasně 5:1. A šli jsme do fáze 1/16 final. Tam na nás čekal švýcarský celek Rheintal Gators, kterému jsme bohužel podlehli 1:2 a turnaj tak pro nás skončil. Nutno říci, že však po velmi dobrém představení.

Letošní ročník bude opět zajímavý. Na turnaj se vydáme v sestavě:
Pavel Široký
Petr Palovský
Marcel Lázók
Lukáš Rychlý
Roman Ochodek
Lukáš Gorgol
Vítězslav Růžička
Ondřej Firda
Michal Reczek
Michal Kačor
Jakub Krumplovič
Adam Kubiena
Marek Cihelka

Rozpis našich zápasů:
čtvrtek, 15.8., 8:40 – Hamr I – Baar United (SUI) vs. Z.F.K. Petrovice
čtvrtek, 15.8., 10:40 – Hamr I – Z.F.K. Petrovice vs. FBC Kralupy nad Vltavou
pátek, 16.8., 12:00 – TJ Chodov – Pargauja (LAT) vs. Z.F.K. Petrovice