Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doprovodný program Czech Openu aneb na co se těšit

19. 7. 2011

Jako pokaždé, tak i letos je na Czech Openu připraven bohatý doprovodný program, což většina z nás jistě ocení.

FORTUNA CZECH OPEN WARM-UP NIGHT (11.8.2011 - čtvrtek od 21.00)

Na rozehřátí před finálovými boji je zajištěna možnost návštěvy diskotéky v Praze. Klub Karlovy Lázně je ideálně položený klub v samotném centru Prahy kousíček od Karlova mostu. Klub má 5 pater v provozu sedm dní v týdnu. Byly tady královské lázně (fungovaly ještě v sedmdesátých letech), které byly v roce 1999 přestavěny . Teď v jednotlivých patrech najdete MCM Café (tady se prezentují živé kapely), Discotéque ( s diskotékou), Paradogs ( taneční klub s netradičním tanečním parketem) a Kaleidoskop (hudba 60. až 80. léta). V posledním patře bude pivnice a terasa. Směrem nahoru se budete pohybovat úzkýni točitými schodišti. Architekt si docela vyhrál s původním lázeňským zařízením a využil každý kus použitelné trubky a každou půlku dlaždičky, která po rekonstrukci zbyla. Styl, který vládne Karlovým Lázním se jmenuje novodobý brutalismus. Můžete zde slyšet jakoukoli hudbu.

Vstup: volný na turnajový pásek

 

FORTUNA CZECH OPEN PARTY (13.8.2011 - sobota  od 21.00 hodin)

Asi největší akcí bude tradiční Czech Open párty v klubu Lávka.

Pro Fortuna Czech Open párty je vyhrazen i prostor "Pod vrbou" a zahrádka "Pod Karlovým mostem". Klub Lávka není jen diskotékou, ale především příjemnou restaurací, kavárnou a divadlem, které je vybaveno nejmodernější zvukovou a osvětlovací technikou, v jednom. Nedílnou součástí Lávky je zahrádka "Pod Vrbou" a zahrada "Pod Karlovým mostem". Z těchto míst i z oken divadla se Vám všem naskytne pohled na snad nejznámější pražské panorama podbarvené kulisou staroměstského jezu.

Vstup: volný na turnajový pásek

 

TRADIČNÍ LODNÍ VÝLET (11.8.2011 - čtvrtek od 22.00 do 24.00 hodin)

Opět je pořádána oblíbená dvouhodinová vyjížďka noční Prahou s diskotékou. Účastníci se musí nalodit nejpozději do 22.00 hod, loď odplouvá z přístaviště Výtoň na Rašínově nábřeží od Palackého mostu. Přijďte si vychutnat krásy noční Prahy, dostatek nápojů a pestrou mezinárodní florbalovou společnost. Počet účastníků je omezen. Proto se snažte od organizátorů zajistit palubní lístky co nejdříve, budou k dispozici v informačním centru.

Vstup: CZK 100 nebo EUR 5

 

VÝHODY ÚČASTNICKÝCH NÁRAMKŮ

Účastnické náramky slouží současně jako volná jízdenka MHD po celou dobu turnaje, tj. v době od 10.8.2011 - středa do 14.8.2011 - neděle, jako vstupenka do sportovišť, školy, bazénu PETYNKA (7:00 - 10:00 a večer 19:00 - 21:00) a jako volná vstupenka do následujících vybraných pražských památek: Obě věže Karlova mostu, Prašná brána, Staroměstská radnice, Bludiště na Petříně, Petřínská rozhledna, Věž chrámu sv. Mikuláše.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář